Enjeksiyon Makinaları

ÖZELLİKLER

 • Yüksek Enjeksiyon Hızı ve Tepki
  Yüksek enjeksiyon hızı ve tepkime kalıp göz hızında hatasızlığa yardımcı olur. Bu özellik sayesinde kalıp hatalarını önleyebilir ve çevrim zamanını düşürebilirsiniz. AH serisindeki yeni tekli silindir enjeksiyon yapısı çiftt silindirli enjeksiyon yapısından daha avantajlıdır. Yeni tek silindirli enjeksiyonlu yapı tasarımı yüksek enjeksiyon hızı kalıplama uygun daha kompakt ve istikrarlı bir enjeksiyon sağlar ve denge sorunu uyumsuzluğunu önler. AH serisi enjeksiyon ünitesi hafif çerçeve tasarımı uygular. Tasarım özelliği olarak hidrolik motor gövde çerçevesi üzerine monte edilmiş ve pistonlu enjeksiyon vida ile sağlamlaştırılmıştır. Azot uygulamasıyla 300mm/saniye enjeksiyon hızını ulaşmasıyla ince cidarlı ambalaj ve gıda kaplarının üretimi için çok uygundur
 • Yüksek İstikrar ve Tekrarlanabilirlik
  AH Serisi sahip olduğu özel ocak dizaynı ile yüksek plastikleştirme ve ergitme sağlamaktadır. Yüksek plastikleştirme ve ergitme doğruluğu herbir enjeksiyon işleminde aynı ağırlığı ulaşarak ince cidarlı ürünlerin üretiminde yüksek verimlilik oran sağlamaktadır. Enjeksiyon makineleri yüksek enjeksiyon hareketindeyken sık sık doğruluğunu kaybedebilir. AH Serisi makinemiz yüksek enjeksiyon hızlarında kalıp parçaları korumak için yüksek dayanımlılık gösterir. Kullanılan Vickers marka yüksek tepkimeli kapalı çevrim valfler enjeksiyon uygulaması boyunca istikrarlı bir kontrol sağlamayı garanti eder.
 • Yüksek Sağlamlık ve Dayanıklı Yapı
  FEM tabanlı simulasyon veri, AH serisinde mengene ünitesinde sağlamlığı ve şiddeti artırmaktadır. Bu işlem kalıplama uygulaması boyunca, kalıp paralelliğini garanti etmek ve kalıp plakalarındaki bozulmaları önlemeyi sağlamaktadır.
 • Optimal Kol Mekanizması Ölçüleri
  Optimal Kol Mekanizması ölçüleri Genetik Algoritma Metodu ile hesaplanarak, kalıp kapamayı daha hızlı, daha dinamik ve hareket eğrisini yumuşak bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra orta ölçekli güç enerji kaybını ve burçlarda meydana gelebilecek aşınmaları azaltmaktadır.
 • plastik-enjeksiyon